Kybele avcılar epilasyon ve cilt bakımı,bölgesel zayıflama,solaryum - lazer epilasyon fiyatları,lazer epilasyon merkezleri

İçeriğe git

Ana Menü

Epilasyon

Epilasyon
 

Kadın olsun erkek olsun, görünümüne özen gösterenlerin en dikkat ettiği noktalardan biri de vücudun bazı bölgelerindeki istenmeyen tüylerdır.Günümüzde bunlardan kurtulmanın en etkili yolu epilasyon'dır.

 

KyBeLe epilasyon konusunda uzman kadrosu ile yaz boyu uygun ve faklı paket seçenekleri ile hizmetinizde!!
ister bizim paketleri kullanın ister kendi paketini kendiniz oluştur,etkili ve profesyonel bir yöntemle en iyi hizmeti vermek amacı ile hareket ediyoruz ve müşteri memnuniyetini benimseyerek her şart altında daima müşterimizin yaninda olmayi Biliyoruz.

 
epilasyon fiyatları
İstenmeyen Tüy ve Kıllar için Epilasyon: Çalışma mantığı son derece basit bir yöntemdir. Son yıllarda hemen hemen artık bu yöntem kalıcı yöntemler olarak kullanılmaya başlandı. Kıl köküne edilerek kıl kökünün tahribatı ve o kıl kökünün artık tekrardan kıl üretmesini engelleme mantığına göre çalışır. Tek bir seansta sonuç alınmaz. Belli bir süre devam etmek gerekir. Dikkatli ve bu konuda bilgili kişilerin uygulama yapması sağlık açısından çok önemlidir. İstenmeyen Tüy ve kıllar için İğneli Epilasyon: Uygulaması zor ve uzun süredir kullanılan bir tekniktir. Her kıl köküne tek tek iğne yapılarak o kıl kökünün işlevini kaybetmesi mantığına göre çalışır.

istenmeyen tüylerden kurtulmanın

Güvenilir

Hızlı

ve Sağlıklı

Yöntemi.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYIN:A V C I L A R
0212591 94 00(pbx)
--------------------------------------------

Erkeklerde Epilasyon uygulamaları nasıl yapılmaktadır?

Söz konusu istenmeyen tüy olduğunda bayanlar kadar erkekler de Epilasyon uygulaması yaptırmaktadır. En fazla tercih edilen bölgeler sakal üzeri (elmacık kemiği), kaş arası, ense, boyun, ellerdeki tüyler, omuz, sırt ve göğüstür.Epilasyon yöntemi ile ortalama 5 - 8 seans gibi bir süreçte sonuç alınabileceği gibi, uygulama 2 - 3 seans yapıldıktan sonra bırakılarak kılların seyreltilmesi ve daha zayıf hale getirilmesi de mümkündür.

 
 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön